Kaip lengva būti arčiau gamtos...
Krepšelis 0

Kaip pirkti. Pristatymo kainos

Pirkti egamtosproduktai.lt parduotuvėje labai paprasta – užsiregistruojate, išsirenkate patikusią prekę, ją įsidedate į krepšelį, išsirenkate priimtiną jums pristatymo būdą ir spaudžiate mygtuką „Patvirtinti užsakymą”. Mygtukas „Patvirtinti užsakymą” yra žemiau, po nurodytų rekvizitų apmokėjimui. Tik patvirtintas jūsų užsakymas bus priimtas. Prašome atkreipti dėmesį, kad pagal Civilinį kodeksą, paspaudus mygtuką „Patvirtinti užsakymą”, pirkėjui atsiranda prievolė sumokėti už prekes. Prekės išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą.
Beje, pirkti galite ir neužsiregistravę; tiesiog nurodykite duomenis, reikalingus prekių pristatymui.
Rekvizitų apmokėjimui, kurie bus nurodyti prieš patvirtinant užsakymą, nebūtina užsirašyti – jūs gausite užsakymą patvirtinantį el. laišką, kuriame taip pat bus nurodyti rekvizitai apmokėjimui. Jeigu negausite patvirtinančio el. laiško, vadinasi, kažkas negerai; kreipkitės el. paštu ir mes problemą išspręsime.
Toliau – sumokate už prekes banko pavedimu ir... laukiate savo užsakytų prekių.
Kiti mokėjimo būdai nėra numatyti.

Pristatymo kainos:
pristatymas paštu – 3 €;
pristatymas per Omniva paštomatą – 3,50 €;
pristatymas per LPEXPRESS terminalą – 3,50 €;
pristatymas per DPD Pickup siuntų terminalą – 3,50 €;
pristatymas per DPD kurjerį – 6 €.

Prekių pristatymas per kurjerį kainuoja brangiau, bet prekes kurjeris pristatys tiesiai į jūsų namus ar darbovietę. Tokiu atveju užsakydami prekes pažymite „per DPD kurjerių tarnybą“. Jei norėsite, kad prekes pristatytų kurjeris, būtinai nurodykite savo telefono numerį. Kurjeriui, neradusiam jūsų nurodytoje pristatymo vietoje, gali kilti būtinybė su jumis susisiekti ir suderinti pristatymo laiką. Įsidėmėkite – užsakydami prekes per kurjerį jūs privalote būti nurodytu adresu.

Prekių pristatymas paštu yra pigesnis ir patogesnis tiems, kas nenori ar negali planuoti laiko. Į paštą jūs nueisite tada, kada jums bus patogu. Šiuo atveju užsakydami prekes pažymite „Lietuvos paštu“. Jūsų užsakytos prekės pašte jūsų lauks net keturias savaites. Prekės paštu keliauja vos vieną-tris dienas. Jei ketinate prekes gauti tik paštu, registruodamiesi anketoje telefono numerio nurodyti neprivaloma, bet pageidautina, nes pašto darbuotojai jau dabar dažnai vietoj popierinio pranešimo apie siuntą tiesiog išsiunčia trumpąją žinutę apie gautą jūsų siuntą.

Prekių pristatymas per paštomatus ir siuntų terminalus yra labai patogus tiems, kurie nori siuntas atsiimti jiems patogiausiu laiku, kad ir naktį, nes siuntas iš paštomatų ar terminalų galima atsiimti visą parą. Ir nereikės laukti eilėje pašte! Šiuo atveju užsakydami prekes siuntimo būdą pažymite atitinkamai „per Omniva paštomatą“, „per DPD Pickup siuntų terminalą“ arba „per LPEXPRESS terminalą“.
Jei ketinate prekes gauti per paštomatus ar siuntų terminalus, registruodamiesi anketoje būtina nurodyti telefono numerį, nes į jį jums bus siunčiama žinutė su kodu, kuris jums atidarys paštomatų ar siuntų terminalų dureles.
Vardą, pavardę ir paštomatų ar siuntų terminalų adresą prašome įrašyti Pristatymo adreso laukeliuose, pvz.: Vardenis Pavardenis, Prekybos centras XYZ, Sodų g. 123. 
Šiuo atveju, užpildant Pristatymo adreso laukelius, pašto kodo laukelyje galite įrašykite penkis nuliukus, t. y. 00000.  
Jums artimiausių paštomatų ir siuntų terminalų adresus galite rasti čia:
Omniva: https://www.omniva.lt/privatus/pastomatu_adresai
LPEXPRESS: https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html
DPD Pickup: https://www.dpd.com/lt/lt/dpd-pastomatai-2/

Nenurodžius konkrečių jums reikalingų terminalų ar paštomatų tikslaus adreso, prekės bus siunčiamos į artimiausią jūsų nurodytam adresui terminalą ar paštomatą. 

Visa kita yra aptarta Taisyklėse, kurias būtina perskaityti.

Malonaus pirkimo!