Kaip lengva būti arčiau gamtos...
Krepšelis 0

Kaip pirkti. Pristatymo kainos

Pirkti egamtosproduktai.lt parduotuvėje labai paprasta – užsiregistruojate, išsirenkate patikusią prekę, ją įsidedate į krepšelį, išsirenkate priimtiną jums pristatymo būdą ir spaudžiate mygtuką „Patvirtinti užsakymą ir mokėti”. Mygtukas „Patvirtinti užsakymą ir mokėti” yra žemiau, puslapio apačioje. Jį paspaudus, jūs būsite nukreipti į Paysera banką, kur keliais pelės paspaudimais jūs jau iš savo banko galėsite pervesti pinigus už prekes. Be abejo, jei neturite banko sąskaitos, jūs rasite ir kitų būdų mokėti už prekes.
Primename, kad pagal Civilinį kodeksą, paspaudus mygtuką „Patvirtinti užsakymą ir mokėti”, pirkėjui atsiranda prievolė sumokėti už prekes. Prekės išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą.
Beje, pirkti galite ir neužsiregistravę; tiesiog nurodykite duomenis, reikalingus prekių pristatymui.
Po apmokėjimo jūs el. paštu gausite užsakymo patvirtinimo laišką. Jeigu negausite patvirtinančio laiško, vadinasi, kažkas negerai, todėl prašome kreiptis el. paštu ir mes problemą išspręsime.

Pristatymo kainos:
pristatymas paštu – 5,50 €;
pristatymas per Omniva paštomatą – 3,50 €;
pristatymas per DPD kurjerių tarnybą – 6 €.

Prekių pristatymas per kurjerį kainuoja brangiau, bet prekes kurjeris pristatys tiesiai į jūsų namus ar darbovietę. Tokiu atveju užsakydami prekes pažymite „per DPD kurjerių tarnybą“. Jei norėsite, kad prekes pristatytų kurjeris, būtinai nurodykite savo telefono numerį. Kurjeriui, neradusiam jūsų nurodytoje pristatymo vietoje, gali kilti būtinybė su jumis susisiekti ir suderinti pristatymo laiką. Įsidėmėkite – užsakydami prekes per kurjerių tarnybą jūs privalote būti nurodytu adresu.

Prekių pristatymas paštu yra pigesnis ir patogesnis tiems, kas nenori ar negali planuoti laiko. Į paštą jūs nueisite tada, kada jums bus patogu. Šiuo atveju užsakydami prekes pažymite „Lietuvos paštu“. Jūsų užsakytos prekės pašte jūsų lauks net keturias savaites. Prekės paštu keliauja vos vieną–tris dienas. Pageidautina nurodyti telefono numerį, nes pašto darbuotojai jau dabar dažnai vietoj popierinio pranešimo apie siuntą tiesiog išsiunčia trumpąją žinutę apie gautą jūsų siuntą.

Prekių pristatymas per paštomatus yra labai patogus tiems, kurie nori siuntas atsiimti jiems patogiausiu laiku, kad ir naktį, nes siuntas iš paštomatų ar terminalų galima atsiimti visą parą. Ir nereikės laukti eilėje pašte! Šiuo atveju užsakydami prekes siuntimo būdą pažymite „per Omniva paštomatą“.
Jei ketinate prekes gauti per paštomatus, registruodamiesi anketoje būtina nurodyti telefono numerį, nes į jį jums bus siunčiama žinutė su kodu, kuris jums atidarys paštomatų dureles.
Vardą, pavardę ir paštomato adresą prašome įrašyti Pristatymo adreso laukeliuose, pvz.: Vardenis Pavardenis, Prekybos centras XYZ, Sodų g. 123. 
Jums artimiausių paštomatų adresus galite rasti čia:
Omniva: https://www.omniva.lt/privatus/pastomatu_adresai

Nenurodžius konkretaus jums reikalingo terminalo tikslaus adreso, prekės bus siunčiamos į artimiausią jūsų nurodytam adresui paštomatą. 

Visa kita yra aptarta Taisyklėse, kurias būtina perskaityti.

Malonaus pirkimo!